Здесь море – дирижер, а резонатор – дали,
     Концерт высоких волн здесь ясен наперед.
     Здесь звук, задев скалу, скользит по вертикали,
     И эхо средь камней танцует и поет.
Цими словами з вірша Миколи Заболоцького ми відкриваємо нову виставку обдарованого митця і художника Олександра Грачова.
На виставці майстра представлена морська тематика, витоки якої пов’язані з Гурзуфом, який живописець вважає однією з мальовничих родзинок нашого півострова. Кожна його робота унікальна, має свій неповторний шарм, полотна наповнені спокоєм, світлом і красою. Десь яскраві фарби з сильними мазками пензля, а десь ніжні, ледве вловиме промальовування – все це додає свою чарівність кожній картині і привертає погляд.

У Грачова проглядається своя, неповторна манера письма. Роботи відрізняються чудовою технічністю, розмаїтістю мальовничих прийомів, багатством фактур. Олександр віддає перевагу стриманій кольоровій гаммі, часто зі зближеними відносинами. Роботи художника справляють незабутнє враження – чудовий колорит, чітка гармонія за кольором і тоном; напружена, хвилююча образність; дивовижна цілісність.
Роботи Олександра Грачова захоплюють своєю простотою, правдивістю, м’якістю, що надає їм неповторну притягальну силу. У своїх живописних творах художник мимоволі створює той світ, в якому хотілося б жити самому.
Олександр Грачов народився 2 липня 1977 р., у м. Київ. Живописець, графік, так само не менш відомий як художник-оформлювач і дизайнер.
Олександр – художник різноплановий. Займається одним з самих найдавніших видів живопису на землі, який і в сучасному світі не втрачає популярності – розписом стін і стель. Ті, хто хоч раз бачив якісно виконану ним розпис стін, закохуються в неї назавжди.
Також займається розписом по склу, побутовій техніці, працює в техніці аерографії.
До Олександра Грачова дуже підходять слова, які сказав великий російський живописець Костянтин Коровін, що пише він “не для себе, а для всіх, хто вміє радіти сонцю, нескінченно різноманітному світу фарб, форм, хто не перестає дивуватися вічно мінливій грі світла й тіні.”
Відвідавши виставку, ви дістанете масу позитивних емоцій.
Експозиція працюватиме щодня, окрім неділі та понеділка з 10.00 до 18.00