image30007182З 13 по 20 квітня 2013 року в бібліотеці мистецтв буде проведено конкурс соціальної екологічної реклами «Будь відповідальним!»
Мета проведення конкурсу – висвітлення екологічних проблем рідного краю, пошук шляхів їх вирішення.
У конкурсі приймають участь учні 8-11 класів шкіл Солом’янського району м.Києва.
Задача учнів створити рекламний плакат, проект. Найкращі роботи будуть висвітлені в ЗМІ, соціальних мережах, відзначені призами та грамотами, а також будуть відібрані для подальшого застосування при проведенні інформаційно-просвітницьких компаній.
Конкурс проводиться з метою надання можливості кожному висловити своє відношення до тієї чи іншої проблеми, показати шляхи її вирішення, зробити свій внесок у розвиток соціальної реклами природоохоронного спрямування.
Завдяки конкурсу школярам вдасться спробувати власні сили у сфері маркетингу, систематизувати знання про екологічні проблеми Київщини, ознайомитись з природоохоронним законодавством. А також зорієнтує діяльність учасників на проектну роботу, стимулює творче мислення в руслі соціальної взаємодії з населенням.
Конкурс соціальної екологічної реклами «Будь відповідальним!» проводиться спочатку на рівні кожної окремої школи, звідки обираються роботи для районної виставки.