Читачі відділу мистецтв  охоче  зустрічаються з цікавими, самобутніми й талановитими людьми. А ми, бібліотекарі,  з задоволенням  організовуємо такі зустрічі. І ось в нашій бібліотеці відбувся майстер-клас  обдарованого митця і художника Олександра Грачова.
У заході взяли участь студенти I курсу Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Живопис, як жанр образотворчого мистецтва, став основною темою в роботі майстер-класу.

Природній талант швидко розвивався в талановитого художника.
З раннього дитинства він уже творив. За його плечима багата  творча спадщина:  безліч пейзажних картин та проведених виставок.  А з часом Олександр Грачов ділиться напрацьованим досвідом, бо, як він сам доводить , стати художником за одну годину цілком можливо. Він  вирішує навчати малювати тих людей, які ніколи цього не робили. Присутні ніколи не тримали в руках пензля, хіба що у дитинстві на уроках малювання. Але завдяки вправному вчителю Олександру Грачову учні за короткий час дізналися, які існують техніки та інструменти для створення справжнього мистецького твору.

Олександр залюбки завітав до недавніх школярів, щоб презентувати захоплюючий майстер-клас, де присутні познайомилися із секретами малювання картин протягом однієї години. Перед  очима  дітей художник крок за кроком, починаючи з самого верху до низу полотна, створював  окремі елементи, коментуючи та розкриваючи секрети майстерності.

Олександр Грачов  з радістю ділиться своїм досвідом. Наприкінці заняття діти переконалися, що все геніальне просто. Після такого експрес-курсу учні довгий час захоплено обговорювали майстер-клас, а деякі з них пообіцяли  намалювати собі на згадку якийсь осінній пейзаж.
До речі, картину, над якою трудився Олександр під час заняття, художник з найкращими побажаннями презентував колективу відділу мистецтв МСМБ «Молода гвардія».